معرفی سایت پی پینگ (payping) یک صفحه شخصی برای دریافت پول

با سلام خدمت شما کاربران محترم تابناک وب هستیم با معرفی سرویس دریافت پول از طریق وب، با پی پینگ شما می توانید یک صفحه شخصی برای دریافت پول داشته باشید پی پینگ یک سرویس راحت و ساده جهت دریافت و پرداخت پول با شما همراه خواهیم بود در پی پینگ پس از ثبت اطلاعات خود و تأیید آن می توانید به ۲ صورت پول دریافت کنید : ۱- واریزکننده پول می تواند وارد صفحه شخصی شما شود و پس از مشخص نمودن مبلغ، نام و توضیح پرداخت وارد درگاه پرداخت می شود و بصورت مستقیم وجه را بحساب شما واریز کند. ۲- شخص دریافت کننده می تواند در پی پینگ اقدام به ساخت لینک پرداخت کند. مبلغ و توضیح خود را وارد کرده و بصورت لینک منحصربفردی آن را به شخص واریزکننده پیامک یا ایمیل می کند. شخص واریزکننده پس از دریافت لینک و باز کردن لینک مستقیم به درگاه پرداخت متصل شده و پرداخت خود را انجام می دهد.

پی پینگ چگونه کار می کند ؟

۱-صفحه شخصی پرداخت خود را انتخاب کنید

این صفحه برای همیشه متعلق به شماست

شماره کارت بانکی تان را به آن وصل کنید، به سرعت توسط ما تایید هویت می شوید و … تمام

۲-صفحه خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

چه بخواهید پول از دوستتان بگیرید، و یا یک مشتری برای شما پول بفرستد، کافی است صفحه پی پینگ تان را معرفی کنید

۳-با ارسال درخواست پرداخت به سرعت پول را دریافت کنید

درخواست شما از طریق ایمیل و پیامک به پرداخت کننده ارسال می شود

فرد مقابل بر روی لینک کلیک می کند و مستقیم به درگاه پرداخت متصل می شود.

ورود به پی پنگ

پی پینگ برای کسب و کارها نیز استفاده فراوانی دارد . بسیاری از کسب‌وکارهای آنلاین و نوپا با مشکل پرداخت به‌صورت آنلاین روبه‌رو هستند. مکانیزم دریافت پول در کسب‌وکارهای آنلاین نیاز به درگاه پرداخت آنلاین از یکی از بانک‌های کشور دارد که دریافت این درگاه‌ها امری زمان‌بر است. همچنین داشتن گزارشی از خدمات یا اقلام فروخته‌شده نیازمند نوشتن کدهای بسیاری توسط برنامه‌نویسان آن کسب‌وکار است، زیرا این گزارش از سوی درگاه‌های آنلاین داده نمی‌شود. به‌طور کلی برون‌سپاری بخش‌هایی از یک کسب‌وکار آنلاین امری عادی در دنیای کسب‌وکارهای آنلاین است، زیرا سبب می‌شود مدیر یک کسب‌وکار علاوه بر دریافت اطلاعاتی دقیق‌تر از کسب‌وکار خود تمرکز بیشتری بر فعالیت اصلی خود داشته باشد.

 

در این طرح یک کسب‌وکار می‌تواند قسمت دریافت پول خود را به‌طور کامل برون‌سپاری کند و گزارش کاملی از دریافتی‌های خود داشته باشد. همچنین با تعریف یک آیتم، که می‌تواند یک نوع کالا یا خدمات به تعداد تعریف‌شده از سوی مدیر کسب‌وکار باشد، یک لینک منحصربه‌فرد دریافت کند. سپس می‌تواند این لینک را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته و ایمیل کند یا به‌صورت یک دکمه برای پرداخت در سایت خود قرار داده و کاربر را به صفحه پرداخت هدایت کند.

همچنین سرویس های پیشرفته نیز برای کاربران تجاری در نظر گرفته شده است . در این سرویس ها با اتصال اکانت اینستاگرام خود به پی پینگ و با استفاده از فراخوانی عکس از اکانت خود در فرم محصول قابلیت دیده شدن عکس آن نیز وجود داشته باشد .

2قابلیت دیگر پی پینگ اتصال آن به تلگرام است که هر کاربر می تواند گزارش های پرداخت خود را از طریق تلگرام دریافت نماید . سرویس های یکپارچه ی دیگری نظیر سامانه پیامکی و ایمیلی برای اتصال به آیتم مالی وجود دارد . در این نوع سرویس ها می توان متن مشخص شده ای را پس از پرداخت هر آیتم مالی برای کاربر ارسال نمود . هماهنگ سازی با چت سایت و همچنین یکسان سازی با slack برای مدیریت پروژه نیز از قابلیت های جدید پی پینگ می باشد .

این نکته نیز قابل ذکر است که ثبت نام در پی پینگ به صورت رایگان انجام می پذیرد و هیچ هزینه از مشتریان برای ثبت نام دریافت نمی گردد . آموزشگاه ها ، تورها ، freelancer ها و به خصوص فروشندگان شبکه های اجتماعی ( اینستاگرام و تلگرام ) از عمده استفاده کنندگان سیستم پی پینگ هستند .

شما نیز همین امروز می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید .

www.payping.ir

برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0