نمایش تخمین زمان خواندن پست های وردپرس با Reading Time WP

نمایش تخمین زمان خواندن پست های وردپرس با Reading Time WP

به طور قطع محتوا مهم ترین بخش سایت می باشد، و محتوا باعث می شود تعداد بازدید کنندگان سایت شما بالا رود و همچنین این عامل تاثیر در سئو و رتبه بندی سایت نیز دارد.

خب با به کار بردن محتوای جذاب و مربوط به موضوع خود کاربران را ترغیب می کنید که هر روز مطالب سایت شما را دنبال کنند امروز من می خواهم یک راه دیگری برای تشویق کاربران به شما آموزش دهم تا با جدیت بیشتری مطالب را دنبال کنند و بازدید کنندگان بیشتری جذب کنید. با من همراه باشید تا راه حل پیشنهادی را توضیح دهم.

دلیل افزودن تخمین زمان خواندن پست های وردپرس

در بالا گفتم هنگامی که مطلب جدیدی در سایت منتشر می کنید تمرکز اصلی شما، جذب بازدید کنندگان بیشتری در سایت می باشد.

این نکته را فراموش نکنید که جمع آوری مطالب ارزنده و مفید خیلی حائز اهمیت است. اما شما می توانید به راحتی زمان خواندن هر پست در وردپرس به کاربر نشان دهید که تنها چند دقیقه زمان لازم برای خواندن این مطلب نیاز دارند. این مورد باعث تشویق کاربر می شود. دو راه وجود دارد:

در واقع اولین راه این است که زمانی که هر کاربر در سایت شما صرف میکند را افزایش دهید. این مورد باعث ایجاد همکاری بیشتر و وفاداری کاربران می‌شود. به همین دلیل وبسایت‌های محبوب یک نوار پیشرفت خواندن پست وقتی که کاربر صفحه را به سمت پایین اسکرول میکند در بالای سایت نمایش می‌دهند.

دومین راه هم به کار بردن افزونه Reading Time WP در وردپرس می باشد که زمان خواندن پستها را تخمین زده و نمایش می دهد.

نحوه کار با افزونه Reading Time WP

در ابتدا افزونه را نصب و فعال سازی کنید، پس از فعال سازی گزینه Reading Time WP به منو تنظیمات پیشخوان وردپرس افزوده شده است.به صفحه تنظیمات افزونه بروید.

تنظیمات افزونه

در اینجا شما می‌توانید متنی را که برای نمایش زمان و دقیقه نمایش داده می‌شود را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید سرعت خواندن را هم تنظیم کنید. به طور پیش‌فرض،  خود افزونه زمان خواندن ۳۰۰ کلمه را در یک دقیقه برآورد می‌کند. اگر نمی‌خواهید به طور خودکار زمان خواندن هر پست را نمایش دهید، باید تیک دو گزینه‌ی Insert Reading Time before content و Insert Reading Time before excerpt را بردارید.

به علاوه می توانید با استفاده از شورتکد [rt_reading_time]، به طور دستی زمان خواندن پست در پست‌های مورد نظر نمایش دهید و در آخر پس از اتمام تنظیمات روی update option کلیک کنید. حال نتیجه را در زیر مشاهده کنید.

نمایش زمان خواندن پستها در وردپرس

موفق و پیروز باشید.

برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0